🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekoracje do pokoju dziecięcego – zainspiruj się

Dekoracja ścienna przeznaczona do pokoju dziecka - gwizdki, księżyc i napis "dobranoc"

Dekoracje do pokoju dziecięcego – od koloru do wyboru

Aranżowanie pokoju dla dziecka to wdzięczne zadanie, w które na ogół wkładamy dużo serca i zaangażowania. Pragniemy, aby nasi najukochańsi mieli jak najlepsze warunki do spędzania wolnego czasu, zabawy, nauki i spania. Gdy dzieci dorastają, zaczynają wprowadzać na własną rękę rewolucje w swoim królestwie i wraz ze zmieniającymi się jak w kołowrotku zainteresowaniami na ścianach pojawiają się związane z nowymi pasjami plakaty, rysunki i zdjęcia.

Jednak nawet, gdy nasze dziecko podejmuje już samodzielne decyzje dotyczące dekorowania ścian w pokoju, możemy je wesprzeć, podsuwając ciekawe rozwiązania, które odpowiednio dopasowane będą się komponować z bieżącymi trendami dominującymi w życiu dorastającego człowieka.

Dobrym rozwiązaniem w takich przypadkach jest ozdobienie pokoju dziecka na przykład plakatem typograficznym z jakąś ciekawą sentencją lub żartobliwym powiedzonkiem, cytatem z ulubionej książki lub piosenki. Plakaty tego typu mają proste formy i nienachalną kolorystykę w związku z czym nie będą kolidować z innymi ewentualnymi elementami zdobniczymi w pokoju. Polecamy dekoracje do pokoju dziecięcego: 

  • typograficzne
  • z mapami
  • z wzorkami

Dodatki do pokoju dziecięcego rozweselą każde wnętrze:

Podobnie skutecznym sposobem na uzupełnienie wnętrzarskich aranżacji pokojów dzieci będą tapety ścienne albo naklejki z bliskimi sercom naszych dzieci motywami.

Sympatycznym rozwiązaniem są grafiki z motywami zwierzęcymi. Imponujących rozmiarów pysk tygrysa z turkusowymi ślepiami spodoba się starszym dzieciom, zaś młodsze z pewnością będą zachwycone, gdy na ścianie ich pokoju znajdzie się sympatyczny puszysty kociak.

Dla dziewczynek zakochanych w kolorze różowym zaprojektowane zostały grafiki utrzymane w tej barwie z cytatem popularnej kołysanki, a nawet modlitwy. Jeśli chcemy nadać więcej elegancji tym ściennym grafikom, możemy je oprawić w proste, cienkie ramy, które są na tyle dyskretne, że nie zakłócą głównego przekazu na plakacie, a jednocześnie dodadzą mu stylu. Każdą dekorację do danego pokoju dziecięcego można zamówić w rozmiarze odpowiadającym gabarytom wnętrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *