🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

Dekoracje zielone

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

98 1188 
98 792 
98 792 

Dekoracje dla rodzeństwa

Fototapeta dla dzieci murawa piłkarska

98 1188 

Dekoracje dla rodzeństwa

Fototapeta dla dzieci piłka w trawie

98 1188 

Dekoracje czerwone i brązowe do pokoju dziecka

Fototapeta dla dzieci stadion piłkarski

98 1188 
98 1188 
98 1188 

Dekoracje dla dziewczynki

Fototapeta z mapą świata dla dzieci

98 1188 
20 187 
99 198 
88 138 
88 138 
88 138 
88 138 

Dekoracje dla dziewczynki

Plakat – zimowa metryczka dla dziecka

20 187 

dekoracje alfabety, tabliczki mnożenia

Plakat do pokoju dziecka z tabliczką mnożenia i żabką

20 187 

Dekoracje zielone dla dzieci wprowadzą dużo pozytywnej energii do wnętrza

Dekoracje zieloneDekoracje zielone to bardzo trafny wybór, jeśli chodzi o dekorowanie pokojów dziecięcych. Tapety, plakaty i obrazy, na których dominuje kolor zielony, wprowadzają do wnętrz kojący i sielski klimat. Sprawdzą się zarówno w przestrzeniach chłopięcych, jak i w tych, w których mieszkają dziewczynki. Kolor zielony jest obecnie bardzo modny, jeśli chodzi o dekoratorskie tendencje w aranżowaniu wnętrz. Jej odcienie oscylują pomiędzy rozbieloną, delikatną barwą mięty, poprzez trawiastą soczystą zieleń, aż po taką, która niemal wpada w turkus. Możemy też wybrać kolor khaki, stanowiący najbardziej chłodny odcień zieloności. Jedno jest pewne: obok stworzonych dla dzieci dekoracji z zielenią w roli głównej z pewnością nikt nie przejdzie obojętnie, zaś różnorodność odcieni sprawia, że każdy może dobrać tę szczególną barwę, która będzie harmonizowała z ogólną aranżacją wnętrza.

Zielone dekoracja na ścianę rozweselą wnętrze!

Obok propozycji plakatów lub obrazów z napisami typograficznymi, na których zieleń występuje na ogół w towarzystwie bieli, możemy zdecydować się na udekorowanie pokoi dziecięcych grafikami z motywem przyrodniczym. Wydrukowane na plakatach, obrazach lub fototapetach wzory przedstawiające liście, łodygi lub trawy wprowadzą do pomieszczeń klimat świeżości i czystości. „Zielone” dekoracje to również ozdoby z motywami typowymi dla wzornictwa dziecięcego. Znajdziemy wśród nich plakaty, obrazy, naklejki i fototapety ścienne z postaciami znanymi dzieciom z bajek lub filmów. Wszystkie dekoracje charakteryzuje najwyższa jakość wykonania

x