Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Dekoracje skandynawskie

Wyświetlanie 1–30 z 100 wyników

cena od: 18 
cena od: 18 
cena od: 90 
cena od: 21 

Dekoracje skandynawskieWybierając jakiekolwiek dekoracje skandynawskie do pokoju dziecka warto pamiętać, że muszą one być przyjazne, nie powinny budzić strachu, dlatego warto wziąć pod uwagę opinię malucha. Nie zawsze to, co wydaje się interesujące dla dorosłych. Będzie takie samo dla dziecka. Naklejki na szafy dla dzieci to szeroka gama możliwości, dlatego zawsze znajdzie się coś odpowiedniego. Co spełni oczekiwania małego użytkownika mebla. Można w tej roli wykorzystać kolorowe samoprzylepne miarki wzrostu, które poza dekoracyjnością będą także praktyczne.

Jedną z kategorii takich dekoracji są naklejki dla dzieci. Ich podstawową zaletą jest łatwość umieszczania na ścianie czy powierzchni mebla bez konieczności wykonywania kompleksowego remontu. Nawet tam, gdzie pomieszczenie przystosowuje się do potrzeb dziecka w kilka chwil można zmienić jego wygląd dodając kolorowe zasłonki i naklejki ścienne. Te proste graficznie obrazki przypominają nieco rysunki z dziecięcych książeczek i kolorowanek. Pozwalających na dokładne wyróżnienie i wycięcie sylwetki samolotu, autka czy żyrafy. Każde z nich posiada też jasną. Żywą kolorystykę dokładnie informującą dziecko, jak wygląda barwa żółta, czerwona czy zielona.

Dekoracje skandynawskie – ozdoby w stylu skandynawskim do pokoju dziecka

Dekoracje skandynawskieWspólną cechą takich naklejek dla dzieci jest dodatnia energia, co w praktyce przekłada się na pozbawienie zwierzęcia. Człowieka czy przedmiotu negatywnych cech a ubranie go w uśmiech. Ciekawą formę lub towarzystwo. Tam, gdzie postać jest negatywna z założenia, jak w przypadku czarownic i dzikich zwierząt, ważne bywa przedstawienie ich w formie nieco karykaturalnej. Dzięki której dziecko wie, rozpoznaje ze sceny czy konkretnych atrybutów, że nikomu nie stanie się krzywda. Naklejki dla dzieci, jak wszystkie inne elementy w pokoju mają też uczyć. A więc są typowym motywem pozwalającym poznać i zapamiętać cechy zwierząt, przedmiotów lub różnych zadań wykonywanych przez człowieka.

Naklejki dla dzieci to kategoria bogata, obejmująca zarówno pojedyncze motywy ze świata rzeczywistego. Czyli owady i zwierzęta, środki komunikacji, rośliny i kwiaty, symboliczne gwiazdki i księżyce oraz wiele innych tego typu dekoracji. Druga kategoria to motywy bajkowe. Pojawiające się w dziecięcych książeczkach lub będące uosobieniem różnych emocji, jak jednorożce, księżniczki i rycerze. Czarownice czy duchy w pozytywnym ujęciu graficznym. Wśród naklejek znajdą się też te bardziej praktyczne miarki wzrostu pozwalające na kontrolowanie rozwoju dziecka bez konieczności malowania pisakiem po futrynie.