20% taniej wszystkie dekoracje. Skorzystaj z kodu PROMO20 i ciesz się specjalnym rabatem! 🎉🍁
podaj w koszyku kod PROMO20
-20%

Naklejki z motywem lasu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Naklejki z motywem lasu to doskonały rodzaj dekoracji, dzięki którym upiększysz ściany oraz inne możliwe do wykorzystania przestrzenie w pokoiku Twojego dziecka. Za pomocą naklejek wielorazowych, bez problemu przeniesiesz dekoracje w dowolne miejsce. Dzięki czemu możesz ozdabiać wiele mebli, ścian w pokoiku dziecka bez ich uszkodzenia oraz zachowując doskonały wygląd i funkcjonalność naklejki z motywem lasu dla dzieci.

Naklejki z motywem lasu wprowadzą naturę do pokoju Twojej pociech

Naklejki z motywem lasuNa naklejkach dziecięcych z lasem możemy zauważyć zwierzęta, które go zamieszkują oraz roślinność jaką często w lesie możemy napotkać. Z pewnością możemy zauważyć muchomory drzewa, choinki oraz kwiatki. Przede wszystkim magii lasu dodają nam widoczne na naklejkach leśne wróżki. Wróżki ubrane są w piękne zielone suknie, które uszyte są z liści oraz mieszkają w domkach z muchomora. W wyniku pięknego motywu przedstawiającego wróżki Twoje dziecko poczuje się jak w zaczarowanej krainie pełnej magii.

Widniejące na naklejkach dziecięcych z lasem zwierzątka charakteryzują się swoim łagodnym i bajkowym wyglądem. Możemy zauważyć: sarny, jelenie, króliczki oraz wiele więcej zwierząt leśnych. Naklejki z lasem i zwierzętami przedstawiają zwierzęta podczas swoich codziennych zachowań, na przykład podczas snu czy jedzenia. Jeszcze bardziej Twoje dziecko będzie mogło poznać leśny świat oraz zapoznać się z częścią jego życia.

Dziecięce naklejki z lasem i zwierzętami przedstawiają neutralne odcienie. Dlatego jeszcze bardziej odnajdą się w pokoiku dziecka, które charakteryzują się chłodniejszymi odcieniami. Ponieważ dodadzą wnętrzu ciepła i sprawią, że pokoik Twojego dziecka stanie się przytulniejszy. Jeżeli jednak poszukujesz obrazów do zawieszenia w pokoiku dziecka polecamy nasze obrazy dziecięce leśne, które także posiadają niesamowitą grafikę. Obrazy dziecięce leśne znajdziesz tutaj. 

Naklejki z lasem i zwierzętami to doskonała dekoracja wnętrza pokoju Twojego dziecka, która jest również wielorazowa

Oferowane przez nasz sklep naklejki z lasem i zwierzętami wyróżniają się swoją wielorazową możliwością użycia. Przede wszystkim nie tracąc przy tym swojego wyglądu oraz przeznaczenia. Z pewnością możesz spokojnie zmieniać ich lokalizację. Ponieważ naklejki z motywem lasu nie uszkodzą mebli ani ścian w pokoiku Twojego dziecka. Zachowując przy tym swoją trwałość oraz niesamowity wygląd. Dzięki czemu posłużą Twojemu dziecku na dłuższy okres czasu.