!!! W związku z modernizacją parku maszynowego obecnie realizacja zamówień może ulec wydłużeniu do 10 dni roboczych !!! Od 6 października wysyłka zamówień już w normalnym trybie.
🍁 Nadeszło Babie Lato 🍁 zrób chatę 🏠 na bogato. -18% 💎kod: BABIELATO 💎 Kupuj ze zniżka i ciesz się nowym wnętrzem 🏡🎍

imiona nad łóżeczko

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

95 189 
95 189 
95 189 

Dekoracje czarno-białe i szare

Naklejka z gwiazdkami i imieniem dziecka

95 189 
95 189 
95 189 
19 179 
95 189 

Imiona nad łóżeczko – modne dekoracje nad łóżeczko dziecka

naklejka z imieniem - do pokoju dzieckaImiona nad łóżeczko wydrukowane na plakatach ściennych to ciekawe rozwiązanie dekoratorskie do pokojów najmłodszych. Powieszenie takiego plakatu nad łóżeczkiem to doskonały sposób. Aby nadać dziecięcej przestrzeni indywidualny i wyjątkowy charakter. Każde dziecko doceni możliwość podkreślenia klimatu swojego pokoju pięknie zaprojektowanym plakatem z własnym imieniem. Wszystkie dekoracje z imieniem dziecka charakteryzuje pogodna kolorystyka. Wprowadzająca pogodny klimat do królestwa najmłodszych. Ozdoby te cechuje najwyższa jakość wykonania z wielką dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Wszystkie wybrane dekoracje, również plakaty z imionami dziecięcymi, można zamówić w wybranej opcji kolorystycznej i w wybranym rozmiarze.

Imiona nad łóżeczko wybierz wyjątkowy motyw dekoracji

Dekoracje z imionami dzieci mogą być dodatkowo uzupełnione prostymi rysunkami, które mogą nawiązywać do pasji i upodobań dziecka i reprezentować pogodną i estetyczną stylistykę tak. Aby od małego wykształcać w dzieciach dobry gust. Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską. Więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Różnorodność wzorów i kolorystyki, jak również rodzajów ozdób ściennych sprawia, że każdy znajdzie taką dekorację, która będzie odpowiadała pasjom i osobowości danego dziecka. Plakaty z wydrukowanymi imionami będą doskonale wyglądały nad łóżkami dzieci uzupełnione dodatkowo o odpowiednio dopasowane ramy.

x