🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

Dekoracje edukacyjne

Wyświetlanie 1–30 z 143 wyników

cena od: 476 
cena od: 18 

Dzieci są radością naszego życia i chociaż czasami na nie sporo narzekamy doskonale wiemy. Dlatego że każda z nas oddałaby za nie wiele. Kiedy pojawiają się w domu świat staje się bardziej kolorowy, weselszy. A drobne problemy wcale nie zmieniają naszego nastawienia do małych pociech. W kategorii dekoracje edukacyjne znajdziesz ozdoby ścian z mapami, alfabetem i tabliczką mnożenia.

Takie są moje doświadczenia i mam nadzieję, że również wasze. A chociaż u mnie dzieciaki wyrosły i dziś to one mogą raczej dogadzać mnie. To wciąż pamiętam, jakie malowałam im obrazy na ścianie i jak starałam się stworzyć bajkowy kącik w ciasnym spółdzielczym mieszkaniu. 

Dekoracje edukacyjne – plakaty, obrazy i fototapety

Dekoracje edukacyjneZ pewnością pomysłowość, inwencja, która sprawi, że zdecydujecie o umieszczeniu pszczółki nad łóżkiem, kolorowego samolotu na suficie czy gigantycznego piłkarskiego boiska na ścianie. Nie bójcie się kolorów, bo nasze pociechy je uwielbiają. Ponieważ różowy pokoik, który wam wydaje się cukierkowy, ozdobiony sylwetkami uśmiechniętych owadów. Wróżek i księżniczek małej córeczce sprawi niewypowiedzianą radość. Doczekałyście się syna? Dla niego z pewnością znajdą się samochody. Samoloty, weseli piłkarze z kreskówek i wiele innych ciekawych pomysłów.

Dekorując pokój dla swojego dziecka poczujcie się jak kilkulatek. Dlatego spójrzcie na świat malucha z punktu widzenia kolorowanki, w którym każdy kształt jest prosty, wyznaczony linią. A każdy detal wnętrza to radość, zabawa, przyjemne uczucia. Dziecko nie będzie się bało pszczoły, psa, komara z gigantycznym uśmiechem na ustach. A dzięki zabawnym wróżkom, gwiazdkom, rycerzom i księżniczkom poczuje szczególny klimat świata magii i baśni. Pragniecie, aby wasze dziecko było pogodne, spokojne, pozytywnie nastawione do świata?