🍭 Kolorowy zawrót głowy 🌴 Ozdabiaj ściany 🏠 dekoracjami ➡️21% TANIEJ ↩️ podaj w koszyku 🍉 kod: KOLOROWY 🍍 i kupuj z rabatem.

dekoracje drzewa, kwiaty, dżungle

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dekoracje dla przedszkolaka

Dinozaury na foto-tapecie

98 1188 

Dekoracje dla dziewczynki

Foto-tapeta dla dzieci kolorowe ptaszki

98 1188 
98 495 
98 1188 

Dekoracje dla przedszkolaka

Fototapeta z dinozaurem

98 1188 
98 792 
98 1188 

Dekoracje czarno-białe i szare

Kolorowy plakat z myszkami i kamperem

20 187 

Dekoracje do świetlicy

Naklejka magnolia i róże

99 198 

Dekoracje do świetlicy

Naklejka ścienna z motywem róż

99 198 

Dekoracje dla dziewczynki

Plakat – zimowa metryczka dla dziecka

20 187 
20 187 
20 187 

Dekoracje drzewa, kwiaty, dżungle – to świetny pomysł na zaaranżowanie wnętrza w pokoju dziecka

Fototapeta z bajkowym lasem w turkusie do pokoju dzieckaDekoracje drzewa, kwiaty, dżungle to chyba najpopularniejsze wzory, wykorzystywane do zdobienia ścian. Kwiaty i drzewa na fototapetach, plakatach lub naklejkach sprawdzą się zarówno w przestrzeniach osób dorosłych, jak i jako ozdoby królestw dziecięcych. Grafiki z kwiatowymi wzorami stanowią doskonałe połączenie nowoczesnej formy z tradycyjną tematyką. Niemal każde wnętrze można udekorować dekoracją z motywem drzew lub kwiatów. Mniejsze pomieszczenia zyskają jeśli zdecydujemy się na drobne motywy, na których liście i płatki roślin są subtelne i delikatne.

Dekoracje drzewa, kwiaty, dżungle – wybierz wzór stworzony przez polskich projektantów

Z kolei większe pokoje dziecięce zyskają, jeśli udekorujemy je na przykład stylowymi tapetami z dużymi motywami kwiatów albo drzew. Dekoracje drzewa, kwiaty, dżungle – znajdziemy tu zarówno wizerunki naszych rodzimych gatunków, jak i kwiaty tropikalne. Różnorodność kolorystyczna i bogactwo stylistyki grafik inspirowanych naturą, pozwalają dobrać dekorację odpowiednią do pokoi dziecięcych utrzymanych w rozmaitych stylach. Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską, więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Autorami dekoracji stworzonych z myślą o najmłodszych, są utalentowani współcześni artyści. Wszystkie dekoracje z drzewami czy kwiatami charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, która przekłada się na wyrazistość kolorów i konturów, a także na trwałość ozdób ściennych.

x