Wiosenne porządki! Odmień wnętrze i złap 30% rabatu z kodem: WIOSNA
Podaj w koszyku kod: WIOSNA
-30%

Dekoracje do przedszkola

Wyświetlanie 1–30 z 333 wyników

cena od: 714 
cena od: 476 

Dekoracje do przedszkola – kolorowe ozdoby ścienne z edukacyjnymi akcentami

Dekoracje do przedszkolaŻycie dziecka w wieku przedszkolnym zaczyna się zmieniać. Pierwsze obowiązki i kontakty towarzyskie z rówieśnikami sprawiają, że również pokój malca zaczyna pełnić nieco inną rolę niż do tej pory. Dobrze, żeby dziecko miało odpowiednie warunki do przyjmowania swoich małych gości, więc istotne jest, aby – obok funkcjonalności – zadbać też o stronę estetyczną stronę wnętrza. Ponieważ dzieci zaczynają na tym etapie życia więcej czasu spędzać w przedszkolu, równie ważne jest, aby także tam miały styczność z ciekawymi dekoracjami. Dekoracje do przedszkola sprawdzą się takie same plakaty, obrazy, naklejki i fototapety, które będą dobrze wyglądały również na ścianach dziecięcych pokoi.

Dekoracje do przedszkola – wesoła kraina wszystkich dzieci

Dekoracje do przedszkolaOzdoby stworzone do przedszkolnych pomieszczeń to istne bogactwo pomysłów i możliwości dekoratorskich. Dzięki którymi możemy nadać przestrzeni przedszkolaka wyjątkowy klimat. Przejrzyste formy dekoracji przedstawiających wesołe treści najmłodszych rozweselą. Zaś łatwe do zapamiętania, krótkie sentencje, opisujące uczucia na grafikach z napisami będą przypominały starszym dzieciom o tym. Co w życiu najważniejsze. Prace utrzymane w jasnej, pastelowej kolorystyce, podziałają kojąco na żywe temperamenty naszych najmłodszych. Zaś popularne motywy ze świata bajek i wdzięczne wizerunki zwierząt wprowadzą do przedszkola lub pokoju dziecięcego ciepłą i przytulną atmosferę. Wszystkie dekoracje zaprojektowane do przedszkola charakteryzują się starannością wykonania na każdym etapie produkcji i cechują się bezpieczeństwem użytkowania. Każdą dekorację można dostosować rozmiarem do wymogów danego wnętrza.

Przedszkole jest tym miejscem, które wywiera bardzo silny wpływ na psychikę dziecka. Przede wszystkim to zazwyczaj pierwsze takie miejsce w życiu malucha. W którym zostaje on pozostawiony sam i musi poradzić sobie zarówno z nieobecnością rodziców, jak i z samodzielnością. Tak duże obciążenie psychiczne dla dziecka wymaga stworzenia mu odpowiedniego otoczenia. Ponieważ które nie będzie smutne. Ponure, a kolory czy znajome postacie z bajek w pewien sposób połączą je z domem.

Fototapety do przedszkola to dekoracje bardzo pozytywne. Bogate kolorystyczne i doskonale zrozumiane przez dziecko, a z drugiej strony kryjące w sobie odrobinę bajkowej magii. Uśmiechnięte zwierzątka, przyjazne owady. Piękne księżniczki, tajemnicze elfy i kolorowe zamki to tylko niektóre z motywów pojawiających się w takich dekoracjach. Fototapety do przedszkoli nie zawierają postaci negatywnych, a nawet, jeśli takie się pojawiają. Ponieważ są zaznaczone tylko symbolicznie i nie wywołują obaw. Nawet przedstawianie takich bajek, jak Kopciuszek czy Jaś i Małgosia jest prezentacją pięknej, dobrej strony, która reprezentuje fantastyczna karoca, piękny książę czy elfia wróżka. Dla najmłodszych przedszkolaków znajdą się też kolorowe pociągi ze zwierzętami, wesołe samochodziki czy zakochane pieski.