🌞🛠️ Letni remont zyska nowy wymiar z naszą promocją -33%! Użyj kodu LATO33 i odmień swoje ściany! 🎨🏡
podaj w koszyku kod: lato33
-33%

dekoracje kosmos, księżyc, planety

Wyświetlanie 1–30 z 55 wyników

cena od: 714 
cena od: 90 
cena od: 714 

Dekoracje kosmos, księżyc, planety – modne ozdoby do pokoju dziecka

Dekoracje kosmos, księżyc, planety będą wspaniale wyglądać na ścianach pokojów dziecięcych. Plakaty, naklejki i fototapety utrzymane w tym stylu to dekoracje, które inspirują do marzeń i motywują do wielkich czynów.
Fototapety, plakaty i naklejki dla dzieci inspirowane tematyką kosmiczną są utrzymane w spokojnych, kojących, barwach, dlatego też można je bez trudu dopasować do wielu kolorystycznych aranżacji pomieszczeń. Dekoracje kosmos, księżyc, planety – znajdziemy tu również takie, na których barwne planety zostały wydrukowane na ciemnym tle. To niezwykle klimatyczne ozdoby ścienne.
Dekoracje nawiązujące do tematyki kosmicznej sprawdzą się jako ozdoby przedszkoli, szkół, lub bibliotek.

Dekoracje kosmos, księżyc, planety – stylowe akcenty do dekoracji wnętrz

pokój chłopca - plakat na ścianęRóżnorodność kolorystyczna i bogactwo stylistyki pozwolą dobrać także dekorację odpowiednią do pokoi dziecięcych utrzymanych w rozmaitych stylach. Grafiki, stworzone z myślą o dzieciach emanują ciepłem, radością i beztroską, więc wprowadzą wiele optymizmu do królestwa najmłodszych. Autorami grafik z planetami i rakietami stworzonymi z myślą o najmłodszych, są utalentowani współcześni artyści. Dekoracje kosmos, księżyc, planety charakteryzuje wysoka jakość wykonania, wyrazistość kolorów i konturów, a także trwałość i łatwość, jeśli chodzi o utrzymanie ozdób ściennych w czystości. Tapety, naklejki lub plakaty to doskonały sposób, aby nadać królestwom naszych dzieci prawdziwie indywidualny charakter i podkreślić, kto jest głównym użytkownikiem danej przestrzeni. Dekoracje inspirowane kosmosem spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.